Divadelní workshop

Pravidelně pořádáme divadelní workshopy

Pravidelně pořádáme dvakrát v sezóně divadelní workshopy za účasti všech našich lektorů.  Příští workshop uskutečníme 9. června 2019  v klubu na Leitnerce.

Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Na území města Brně působí velké množství divadel. Pro malé studentské divadlo je velmi těžké prorazit. Ačkoliv se o to snažíme, rozhodli jsme se kromě brněnských představení vyjet jednou za čas i do blízkého okolí. Naší první zastávkou, kterou s naším Kocourem v botách uděláme mimo moravskou metropoli, bude právě již zmíněná Kuřim. Tam se nám podařilo zajistit prostory v Klubu Kotelna a zároveň i skvělé podmínky. Díky otevřenému a příjemnému přístupu městského kulturního střediska (kterému chceme touto cestou poděkovat). Budeme hrát v neděli 22. října 2017 od 17:00 hodin v Klubu Kotelna.

Číst dál: Kocour v botách přicestuje do Kuřimi

Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Po prázdninové odmlce se naše divadlo znovu vrací do zaběhnutých kolejí. Po několika úvodních zkouškách a vystoupení na Divadelním kontejneru v Brně chystáme další představení letošní sezóny. Sehrajeme ho v ArtBaru Druhý Pád ve středu 18. října 2017 od 19:30 a srdečně zvaní jste úplně všichni. Půjde o další reprízu představení „Ale co je pravda…“, připraveném na motivy Knihy Apokryfů velkého českého spisovatele, Karla Čapka.

Číst dál: Ale co je pravda… - 18. října 2017 v ArtBaru Druhý Pád

Divadelní workshop pro mladé herce

Divadelní workshop pro mladé herce

Herec, který se nevzdělává, není dobrý herec. Divadlo totiž, jako každý jiný obor lidské činnosti, vyžaduje soustavnou práci, spoustu píle a nadšení. Abychom vám trochu pomohli, připravili jsme pro vás na 25. listopad 2017 od 10.00 do 20.00 hod. v Klubu Leitnerka celodenní divadelní workshop, kde se pokusíme vaše herecké dovednosti zlepšit.

Číst dál: Divadelní workshop pro mladé herce

Hledáme prostor na zkoušení - pomůžete?

Hledáme prostor na zkoušení - pomůžete?

          Vzhledem k plánované rekonstrukci Klubu Leitnerka, kde jsme doposud zkoušeli, jsme nuceni hledat na září azyl někde jinde. Potřebujeme prostor, kde nazkoušíme novou divadelní hru. Zkoušet plánujeme denně, takže prioritou je pro nás malá obsazenost. Prostor by měl být velký asi pro deset lidí, se soc. zařízením, vybavení máme. Pokud máte nápad, kontaktujte prosím naše vedení.

Číst dál: Hledáme prostor na zkoušení - pomůžete?

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates