Divadelní workshop pro šikovné mladé herce!

          Herec, který na sebe přestane dbát a který se dále nevzdělává, není dobrý herec. Divadlo totiž, jako každý jiný obor lidské činnosti, vyžaduje soustavnou práci, spoustu píle a snahy a hlavně neutuchající nadšení. Abychom vám trochu pomohli, připravili jsme si pro vás na 10. června 2017 v Klubu Leitnerka divadelní workshop, kde se pokusíme vaše herecké dovednosti zlepšit.

Divadelní workshop Brno - program

Po celý den jsou pro vás připraveny lekce z oblasti pohybové, herecké i hlasové výchovy, stejně jako vybrané kapitoly z divadelní teorie. To všechno pod vedením našich profesionálních lektorů s bohatými zkušenostmi z divadla, televize i rozhlasu. Na závěr dne pak můžete shlédnout ukázku divadelního představení na motivy prozaických textů Tennessee Williamse a podívat se, jak aplikovat získané poznatky přímo na jevišti. Úplně na konec bude ještě následovat diskuze s aktéry představení.

Kdy a kde se workshop koná?

Teď to nejdůležitější, co vás asi od začátku zajímá - kdy a kde divadelní dílna proběhne. Zapište si tedy do kalendářů datum 10. června 2017 od 10:00 v Klubu Leitnerka. Pro ty z vás, kdo neví, kde to je, přikládáme mapku:

Mapa Leitnerova

Nejsnazší spojení je tramvají z hlavního nádraží na zastávku Hyběšova, odkud je to pár kroků.
Snadno k nám dorazíte také autobusem, a sice na zastávku Soukenická. Odtamtud je to jen pár minut pěšky.

Přihlášky a poplatky

Cena za účast je 500 korun.
Je potřeba zaplatit předem a spolu s platbou zaslat i vyplněnou přihlášku.
Více informací o přihlašování naleznete přímo na stránkách akcehttp://divadelniworkshopbrno.webnode.cz/

Přijďte nás podpořit, těšíme se na vás!

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates