Premiéra Kocoura v botách v Klubu Leitnerka!

          Znáte tu pohádku...? O tom, kterak má starý mlynář tři syny a na smrtelné posteli jim všem odkáže svůj majetek. Tomu nejstaršímu, který se od něj nejvíce naučil, odkázal mlýn, prostřednímu odkázal oslíka a poslednímu, nejmladšímu Kubovi, jen obyčejného kocoura? Že ne...? Dobrá, a tušíte alespoň, který z těch synů se bude mít nejlépe a který najde největší životní štěstí, jakého se jen může dočkat? Taky ne? Pak určitě přijďte 8. dubna do Klubu Leitnerka, kde se dozvíte, jak to bylo dál! Kdo vám to poví? Přeci Veselá divadelní společnost, o. p. s., přesněji její herci pod vedením paní Miluše Kudličkové. Po úspěšné loňské předpremiéře totiž přišel čas opravdové premiéry!

Představení Kocour v botách

Kocour v botách je klasickou francouzskou pohádkou, jejímž autorem je Charles Perault. Pro naše nastudování jsme si však zvolili lehce upravenou verzi, která snáze osloví jak dospělé, tak i dětské publikum. Půjde o parodii na barokní operu, jejímiž autory jsou Pavel Cmíral a Zdenka Dufková. Hudebního zpracování díla Charlese Peraulta se ujal Karel Cón, spolupracující i s velkými českými divadly. Pevně věříme, že se vám představení bude líbit!

Program pro malé diváky

Pro dětské publikum jsme si připravili velmi zajímavý program nad rámec představení. Těšit se můžete na focení s herci, stejně jako si můžete herce nechat podepsat. Pro děti jsou také připravena malá překvapení na památku!

Kdo se na představení podílí?

V rámci Kocoura v botách se vám na jevišti představí jak takřka kompletní soubor studentské scény Veselé divadelní společnosti, o. p. s., tak i profesionální hosté. To všechno v režii Miluše Kudličkové. Na představení se dále podíleli naši lektoři - Peter Kučera po stránce hudebního nastudování a Hana Halberstadt co se týče choreografie.

Kdy a kde hrajeme?

Teď to nejdůležitější, co vás asi od začátku zajímá - kdy a kde hrajeme. Premiéra se koná 8. dubna 2017 od 19:30 v Klubu Leitnerka. Pro ty z vás, kdo neví, kde to je, přikládáme mapku:

Mapa Leitnerova

Nejsnazší spojení je tramvají z hlavního nádraží na zastávku Hyběšova, odkud je to pár kroků.
Snadno k nám dorazíte také autobusem, a sice na zastávku Soukenická. Odtamtud je to jen pár minut pěšky.

Vstupné

Cena vstupného je 100,-/80,-.
Zakoupit je můžete přímo na místě před představením, nebo v předprodeji (Turistické informační centrum města Brna, Panenská 1; Indies, Poštovská 2; Kudrna, podchod Hl. nádraží ČD).

Kde najít další informace o představení?

Více se o představení můžete dozvědět na stránkách http://kocourvbotach-cz.webnode.cz/ , které jsme pro vás připravili. Najdete tam vše podstatné, co by vás mohlo zajímat.

Přijďte nás podpořit, těšíme se na vás!

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates