Adventní festival ve Veverské Bítýšce

          Přestože je ještě pořád listopad, pomalu na nás začínají dýchat svátky vánoční. A tím prvním, čím nás navnadí, je advent, doba míru, lásky a přátelství mezi lidmi. A zejména dětem, které tyto svátky milují, je věnován také adventní festiválek, který se bude až do Vánoc konat ve Veverské Bítýšce v divadle Prkno. Každou neděli je zde dětem slíbena pohádka, a my vám můžeme s radostí oznámit, že hned první adventní neděle, 30. listopadu, je vyhrazena nám.

Adventní pohádkový festiválek

          Jak jsme již řekli, jedná se o festival zasvěcený především dětem. Každou adventní neděli, tedy 30. 11., 7. 12., 14. 12. i 21. 12. bude odehrána jedna pohádka. A právě první adventní neděle je určena nám, abychom se s vámi, nejen s dětmi, ale i s dospělými, podělili o naše divadelní umění.

Co vlastně hrajeme?

V divadle Prkno ve Veverské Bítýšce vám předvedeme Uspávanky od Jana Skácela. Jedná se o scénickou montáž z veršů tohoto slavného brněnského básníka a hudby Miloše Štědroně. Napadlo vás někdy, co všechno ve světě dospělých děti ruší tak, že nemohou klidně usnout? Ne? Přijďte se nad tím zamyslet s námi. Už se na vás 30. listopadu 2014 v 16:00 těšíme!

Hrají členové studentského studia Veselé divadelní společnost, o. p. s.: Miroslava Dunová, Veronika Ghisi, Petr Kostelník, Jakub Košťálek, Tomáš Kudlička, Šárka Lacinová, Nikola Minářová a náš host, dětská herečka Kačenka Malá.

Těšíme se na vás, přijďte v co nejhojnějším počtu a udělejte dětem radost!

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates