Uspávanky a Láska k bližnímu v Café Práh

          Jsme v Brně, takže kdo by neznal slavného brněnského básníka Jana Skácela? A Uspávanky, to je naprostá klasika, která k tomuto autorovi neodmyslitelně patří. Že je neznáte? Tak se přijďte i s dětmi podívat 10. listopadu 2014 do Café Práh, kde je bude náš divadelní soubor hrát. A při té příležitosti byste mohli rovnou zůstat na večerní představení Láska k bližnímu, hru Leonida Andrejeva v úpravě Dana Koryčanského. Zaujalo vás to? Pak čtěte dál...

Jan Skácel: Uspávanky

...o tom, aby děti mohly klidně spát...

          Scénická montáž z veršů brněnského básníka Jana Skácela a hudby Miloše Štědroně není pouze pro děti, ale i pro dospělé. Co všechno ve světě dospělých děti ruší, že nemohou klidně usnout? Přijďte se s námi nad tím zamyslet a třeba odejdete s tím, že už víte jak děti uklidnit, aby se už nikdy nemusely v noci ničeho bát. Představení se odehraje 10. listopadu 2014 v 17:00 v Café Práh v Brně.

          Hrají členové studentského studia Veselé divadelní společnosti, o. p. s.: Miroslava Dunová, Veronika Ghisi, Petr Kostelník, Jakub Košťálek,Tomáš Kudlička, Šárka Lacinová, Nikola Minářová a náš host dětská herečka Kačenka Malá.

Leonid Andrejev/Dan Koryčanský: Láska k bližnímu

          Scénická variace na hru ruského autora Leonida Andrejeva, současníka A. P. Čechova, je o lidském hyenismu, aktuálním v každé době a u nás v poslední době zvlášť. Autorem groteskní úpravy je bývalý dramaturg Divadla Husa na provázku Dan Koryčanský, který našemu studentskému souboru svoji úpravu hry věnoval. Přijďte, dozvíte se kdo je tajemný Huk a jak odporná může být lidská lhostejnost. Představení hrajeme 10. listopadu 2014 v 19:00 v Café Práh v Brně u nákupního centra Vaňkovka.

          Hrají členové studentského studia Veselé divadelní společnosti, o. p. s.: Miroslava Dunová, Veronika Ghisi, Petr Kostelník, Jakub Košťálek, Tomáš Kudlička, Šárka Lacinová, Ondra Mikulenka a Nikola Minářová.

Přijďte, těšíme se na vás!!!

Copyright 2017 Veselá divadelní společnost, o. p. s.
By Joomla 1.7 Templates